online:
To nic není-to přejde-říkám i já často.Někdy přejde-někdy ne.A tak se podíváme na část toho-co nemáme přehlížet.

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ.

Vypadávání a řídnutí vlasů je průvodním jevem stárnutí kůže a změn jejích vlastností.

Za nepřiměřenou ztrátu vlasů můžou být výživa,nedostatek vitaminů a stopových prvků,onemocnění kůže,hormonální změny i dědičné dispozice.

Přechodné řídnutí může být projevem nějakého onemocnění.Pokud vám vlasy začnou padat rychleji nebo v chomáčcích-honem se poradit s lékařem.

ŠTÍTNÁ ŽLÁZA.

problémy s ní signalizují často rozsáhlejší zdravotní problémy.Jestliže na sobě pozorujete nadměrnou únavu, spavost během dne,nadměrné přibývání na váze,nesoustředěnost,změny nálady,sníženou odolnost vůči chladu-může to naznačovat sníženou funkci.

Hyperfunkce zase přihlašuje nespavostí,častým pocitem žízně,nadměrným pocením,hubnutím, zvýšeným krevním tlakem na velkou nervozitou.

OTÉKAJÍCÍ OČNÍ VÍČKA.

Pozorujeme je často v nočních hodinách-klesá nám krevní tlak.Jestliže tento jev zaznamenáme několik dní po sobě a ráno mizí-může to signalizovat problém s ledvinami a srdcem.Když okolí očí zůstává oteklé i přes den,na vině může být nevhodný kosmetický přípravek,na kterou oční partie reagují velmi citlivě.

MOČENÍ, KTERÉ PÁLÍ.

Signalizuje většinou zánět močových cest.Dorpovází ho časté nucení na moč,palčivé,či bolestivé močení,křeče nebo pocit tíže v podbřišku.Tak neotálet a šup k lékaři.

SENNÁ RÝMA.

Jedná se o alergii na poletující semínka květů,trav.Celostní medicína vidí za alergickou reakcí oslabení jater a ledvin.

Jak to zmírnit?Není toho moc-větrat za deště,kdy nefouká vítr.Omezit setkání s alergeny zkrácením pobytu v přírodě a udržovat domácnost v dokonalé čistotě.

SVĚDĚNÍ NA INTIMNÍCH MÍSTECH

nějčastější příčinou je kvasinková infekce.Na tento problém existují účinné masti.

ZDUŘELÉ HRDLO

dejte si vyšetřit štítnou žlázu,pocit staženého hrdla může signalizovat chorobné změny.

POPRASKANÉ KOUTKY ÚST

zřejmně bojujete s infekcí a váš imunitní systém je v pohotovosti.Dalším důvodem může být nedostatek železa nebo některých vitaminů.

BOLESTI PRSOU

tyto bolesti jsou přirozené při menstruaci nebo v počáteční fázi těhotenství.Rakovina se projevuje jinak-důsledně se kontrolujte hmatem.

ŠEDÝ POVLAK NA JAZYKU

Může znamenat žaludeční infekci-navštivte lékaře.

NECITLIVÉ  A STUDENÉ PRSTY.

nesmí to trvat dlouho.Trvá-li tento stav několik hodin,urychleně navštivte lékaře.U žen to může znamenat výstrahu před mozkovou mrtvicí nebo skřípnuté nervy v krční páteři.

online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one