online:
                                         

Čtení z ruky je umění, které se může  naučit každý.Nejde o to-stát se profesionálem-ale o to,poznat linie své ruky,poznat sebe i ostatní.

Pokud budete mít trpělivost a snahu-můžete se to lehce naučit.

 

DLAŇ A  PRSTY.

Porovnejte dlaň a prsty-pokud jsou prsty delší než dlaň-patříte k lidem,kteří se vždycky soustřeďují a jsou temperamentní a impulzivní.Stejně dlouhé prsty i dlań patří lidem,kteří lehce dosáhnou úspěchu.

 

PALEC.

Posazení palce je velmi důležité.Stojí stranou od ostatních prstů a je tak trochu řídící pákou.Dostatečně velký palec svědčí o vnímavosti,schopnostech vést.Ovšem-čím větší palec-tím větší sklon k sobectví.

Lidé s malým palcem jsou hrubí.Všeobecně platí,že lidé s delšími prsty jsou rozumnější a více přemýšlejí o tom co dělají.

 

BARVY ČAR.

Čáry na dlani by měly být ve stejné barvě jako zbytek dlaně.Tmavé a hluboké čáry jsou příznačné pro lidi agresivní.Těm, co mají slabé čáry- chybí síla.

 

ČÁRA  ŽIVOTA.

Je nejdůležitější čarou na dlani.Začínat by měla mezi prostředníčkem a ukazováčkem-stáčí se dolů k zápěstí.

Neplatí, že krátká čára znamená krátký život.Vždy se bere její střed,který značí tak zhruba 35. rok života.Každý milimetr od tohoto středu značí další rok.

Přerušení či nedokonalosti této čáry jsou znamením potíží.Pokud je tato čára s mezerou,značí o tom,že dosavadní život není tak úplně v pořádku.

Dvě čáry vedle sebe nejsou na překážku,jde o ochranu čáry života,která náš život jistí.Pokud je čára rovná a neohnutá,jde o člověka s nezájmem o okolí a nedostatkem důvěry.¨

ČÁRA  HLAVY.

Ideální čára hlavy začíná u čáry života a prochází v oblouku celou dlaní až k malíčku.Silná čára patří schopným lidem,kteří dokáží překonávat překážky.

Slabou mají naopak ti,kterým je většinou jedno, co se s nimi stane.Pokud je čára nepravidelná,měl by se dotyčný připravit na to,že mu dá dost práce se prosadit.Rovná a dlouhá čára znamená pevnou vůli,prohnutá-příliš zájmů a problémy s koncentrací.Jestliže čára připomíná řetěz,chybí schopnosti logicky myslet.

 

ČÁRA  SRDCE.

Začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem a stáčí se dolů.

V této podobě patří srdečnému člověku,na kterého je spolehnutí.Vypovídá o zdraví a neměla by být přerušována,jinak značí zdravotní problémy.

Hluboká a zakřivená čára ukazuje na smyslného člověka,který je ale hodně zahleděn do sebe.Dlouhou mají tuto čáru romantici,krátkou chladní lidé.Nevěrníka poznáte podle toho, že má tuto čáru zobrazenou v dlani jako řetěz.

Pokud je obtočená nahoru-značí dominanci v sexu.

 

ČÁRA  OSUDU.

Nemusí být u každého a pokud je-tak vede od prostředníčku k zápěstí.Sama přítomnost této čáry je důkazem zodpovědnosti.Kdo ji nemá,špatně se přizpůsobuje a nedokáže se soustředit.Silné linie této čáry patří těm,kteří nesnesou žádnou nadvládu.Pokud začíná na čáře života,dokáže se člověk s atkovouto čárou podřídit rodině.Rozdělený začátek čáry ukazuje na zodpovědného člověka.

 

DRUHY  RUKY.

Čtvercová ruka ukazuje na sebevědomého a praktického člověka,s vrozeným smyslem pro odpovědnost a schopností - vždy si poradit.Je to i ruka vůdců.

Zakulacenou ruku mají především společenští lidé,kteří mají rádi pěkné věci a umějí uvést věci do pohybu.U ničeho ale dlouho nevydrží a v práci bývají nestálí.

( volně podle časopisu SPIRIT)

 

Tak co-podívali jste se na svoji ruku ?

Jste udivení nebo rozmrzelí-že to nehraje ? Jako všechno tady,všechny články Vám chtějí pomoci něco začít.Pokud máte hlubší zájem- existuje spousta literatury, která je velmi lehko k sehnání.

Ale začali jsme a někomu to možná stačí. I to je dobře.

A pokud chcete více-http://www.panna.cz/panna/clanek/247--cteni-z-ruky---chiromantie.html

online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one