online:
Nebudou to žádné čáry-jen prohloubit naslouchání vlastnímu tělu.

Mluví k nám a my nevnímáme.

Tak budeme pokračovat v návodu na naslouchání.

ŠUMĚNÍ  V UŠÍCH- může za ním být dlouhodobý sters,vedlejší účinky některých léků,stejně třeba jako zúžené cévy.

Když tento příznak není jednorázový a v uších často píská-navštivte lékaře.

PÁLÍ VÁS ČASTO ŽÁHA?

jestliže k tomu dochází i v případě,že si nejste vědomi žádných stravovacích prohřešků,může to signalizovat onemocnění žaludku.

PORUCHY SPÁNKU-cítíte se rozlámaní i po sedmihodinovém spánku.Pokud není na vině přemíra alkoholu a kofeinu,přejídání nebo vyčerpání z práce a tento stav trvá více než měsíc-lékař by měl vyloučit,zda se nejedná o cukrovku,deprese nebo jiné onemocnění.

PADAJÍ VÁM NADMĚRNĚ VLASY-za tímto handicapem může být jednostranný jídelníček,radikální dietní kůra,psychické problémy,nedostatek vitaminů.Tělo ale také může vysílat signál,že není něco v pořádku s hormonálním systémem.Nechte si vyšetřit štítnou žlázu.

OTÉKAJÍCÍ OČNÍ VÍČKA-může způsobovat nevhodná kosmetika,jako jsou oční krémy,lak na vlasy,parfémované krémy nebo také řasenka.Když vyloučíte alergii na kosmetiku a oči otékají i během dne-lékař by měl vyloučit zda nehrozí onemocnění ledvin nebo srdce.

PÁLENÍ PŘI MOČENÍ-nesvalujte na nastydnutí.Při vetších  a dlouhodobých bolestech musí lékař vyloučit vleklý zánět ledvin.

Žádná kouzla-poslouchat a reagovat-řešit příznaky.

online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one