online:

* ENERGIE- ZNÁMÁ-NEZNÁMÁ

                                                                                

Všichni-včetně vědců už pochopili,že energetické dráhy v lidském těle existují.A snaží se přijít na to,co je životní energie,prána,čchi-nebo jak tomu řekneme.

Kromě několika " vědátorů", kteří by,pokud by v jejich období bylo vynalezeno rádio- křičeli do světa,že je to nesmysl.Ale tím se zabývat nebudu-nerada beru lidem jejich víru-jakoukoliv.

Dlouho-dlouho tomu,co jsem slyšela z velké dálky o energii,která léčí a zcela jasně-nevěřila jsem.Věděla jsem,že když nemocnému synovi dám ruku na tělíčko-zklidní se,usne.Že když si přiložím na bolavou hlavu ruce- cítím brnění a pak to přejde a je mi dobře-ale nedokázala jsem to nějak dát dohromady.

Jenže-vy už z mých stránek víte-že vždycky nastane ten správný čas- a přijde příležitost nebo jakési osvícení.

A přišla-byla jsem na učební pobytu-jak jinak-než čarodějnickém.A když jsem přijela, moc mne bolela hlava.Asi to na mně bylo vidět-sesypaly se na mne moje létající kolegyně a jedna z nich mi přiložila své krásné, teploučké ruce na hlavu.Bylo to jak ve snu-měla jsem zavřené oči a cítila jsem jak odchází bolest,jak se jakoby naplňuju něčím čistým, krásným.Vydržela bych to dlouho-ale to nejde.A tak jsem otevřela oči a bylo po bolesti,po únavě a já byla schopná vnímat vítání a projevy přátelství.

Uslyšela jsem slovo REIKI a moje zvědavost i touha umět to, co moje kolegyně, mne dovedly až k zasvěcení.Znalí vědí-neznalí asi tuší.

Měla jsem štěstí na mistry-ušlechtilí lidé,s velkou dávkou porozumění a velkými znalostmi.

A dozvídala jsem se - v kruhu,při plamenu svíček o historii REIKI,o to, že bioenergie existuje,vyléčila mnoho lidí,umenšila jejich trápení.

Od nepaměti léčili léčitelé své pacienty energií,která jim proudila z rukou.Buď přikládal své ruce na určité místo na pacientově těle nebo energii vysílal.Pacient pociťuje v těchto okamžicích teplo, brnění,mravenčení, tlak,vlnění-záleží na citlivosti.

Nepojmenovávali ji - nebylo potřeba-pomáhala.

Jak ji získávali ?Požádáním "vyšší inteligence" nebo jak to chceme nazvat-napojením na vesmírný zdroj.

Někteří léčitelé vydávají energii ze sebe-ale mají velkou nevýhodu-musí se po takovém léčení znovu " nabíjet".

Je rozdíl v ovládání svého organismu-zkoncentrovat se na příjem a výdej energie z kosmu.Lidský organismus je dokonalé bioenergetické zařízení-jen s ním umět zacházet.

REIKI-je léčebná,podpůrná metoda,která je velmi vhodná pro pomoc nejbližšímu.

Ti, kteří tento dar mají-s ní dosahují významných úspěchů.

REI-KI- to KI znamená vesmírnou energii a celé slovo-tajemnou sílu-podstatu bytí.

A tak jsem byla zasvěcena-krásným obřadem.Moje pocity byly nadzemské-měla jsem dojem,že se vznáším,že mne obklopuje světlo-byl to krásný sen-nebo skutečnost- dodnes nevím.

Co vím úplně přesně-mít otevřené srdce,čistou mysl a snahu pomoci-pak se výsledek dostaví.

Faktem je,že se z některých - reikistů- stali fanatici- a fanatismus škodí v každém směru.Pokud by jste šli k někomu, ke komu nemáte důvěru-obraťte se a honem pryč.Léčení Reiki je podle mne intimní záležitost a k tomu potřebujete člověka,kterému věříte.

Nemůžete léčit bez souhlasu pacienta a tak jsem po prvním zasvěcení přesvědčovala své blízké-aby to zkusili-co umím.A nastávalo překvapení-pro ně i pro mne.

U někoho přestaly bolesti ramene,bolesti kloubů,bolesti hlavy,nervozita- najednou jsem začala registrovat ohromené pohledy a to i u " nevěřících Tomášů",kteří to jen chtěli zkusit.

A u mne-stále více a lépe jsem cítila energii,dokázala jsem ji vést a musela jsem moc dávat pozor,abych na ten dar nebyla pyšná.

A zcela jasně dál následovala další zasvěcení.A pokora a úcta k energii,která tolik pomáhá.

Už nepřesvědčuji-není potřeba.

Už jen trochu vím.

Zkuste i vy si vzpomenout na přikládání rukou svých či matčiných na bolavá místa,uvědomit si teplo svých či jejich rukou.

Zkuste si chvilku třít dlaně o sebe,přiložit je k sobě a na chvíli oddálit-jen na takovou vzdálenost,aby jste cítíli,že máte " něco" mezi dlaněmi-něco měkkého,příjemného,teplého.

To je právě ta známá či neznámá energie.

                                                     

online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one