online:
                                       

Tak a teď si asi představíte,že se dozvíte něco zázračného-budeme moci létat sami na sebou anebo nad světem.Nic takového.

Půjde o to-být sami se sebou,uvolnit sebe i své myšlení-zastavit se.

Jistě že může být meditace něco velmi závažného,ohromujícího-jenže-když chceme začít-je lépe " vzít rozum do hrsti" a nenakládat na sebe víc, než uneseme.

Je mnoho meditačních technik-bude záležet na Vás,jakou si vyberete.A pokud se rozhodnete-zůstaňte u ní-mistra z vás udělá jen opakování a cvik.

Nejlepší je nechat všemu volný průběh,zkusit meditaci, která nechá hodně prostoru pro vaši vlastní zkušenost.A cvičit a cvičit.Zkoušet a zkoušet-výsledek se dostaví.

Ta nejjednodušší varianta meditace-nepotřebujete ani mnoho cviku,ani času-začínáme.

Najděte si klidné místo v bytě-nenechte se rušit ničím a nikým.Zavřete oči a soustřeďte se na svůj dech.Sledujte vdech a výdechy,jak se vám zvedá bříško, jak se upravuje rytmus dýchání.

Nechte svoje myšlenky klidně plynout-se žádnou se nezastavte na " kus řeči".Přišla, odplyne,přijde další-odplyne - tak dál.

Vždycky se vraťte ke sledování vlastního dechu.Tohle cvičení se dá provádět všude - ve frontě,při čekání na někoho-prostě všude.

A napadne vás-ta ženská přede mnou má ale ránu-nezdržujte se úsudkem-myšlenky přišla a odplyne.

Možná se zdá velmi jednoduché takhle meditovat-ale mějte trpělivost,vyčkejte.Váš dech vám přinese to, co netušíte.

online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one