online:
Zázrak přírodního léčitelství.

Pokud chceme mluvit o nějakém zázraku přírodního léčitelství-jsou jím bezesporu čínské masážní koule.Otáčení těchto kuliček je velice zábavné léčení a masáž přitom stimuluje celý lokální nerovový systém,krevní oběh,aktivuje pohyb lymfy,napíná šlachy,podporuje tvorbu kloubního maziva a urychluje metabolismus.

Kuličkovou terapií se doplňuje i léčba takových onemocnění,jako jsou potíže dýchacího ústrojí,onemocnění trávicího traktu,veškeré žaludeční problémy,vysoký tlak,revmatické problémy,neplodnost a jiné.

Pokud si budeme kuličky vybírat,je dobré sáhnout po ocelových.Ty mají totiž dva zajímavé vlivy: vibrační a zvukový.

V dutině kuličky se nachází ještě jedna menší kulička a spirálovitá pružina ve tvaru kužele.Ty při pohybu vibrují a vydávají melodický zvuk.Kuličky rezonují na různé frekvenci a mohou vydávat jak hlubší jin,tak vyšší jang.

Tyto zvuky mají fyziologický účinek.Léčbu s čínskými koulemi je potřeba vždy provádět dlouhodobě a její účinek spočívá v jemném dávkování.

Jednoduché je i osvojení léčby-obě kuličky si vložíme do dlaně a rytmicky střídáme prsty,kterými je vystrčíme a znovu sevřeme do dlaně tak,aby se otáčely po nebo proti směru hodinových ručiček.

online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one