online:
                                         

Vzpomínám ,jak mi šla babička a maminka na nervy-" vypij to, to je zdravé".

Dělala jsem nafouknuté obličeje, úmyslně jsem se šklebila- jen abych jim zošklivila-to, co je podle nich zdravé.

Jenže roky ubíhaly a já říkala synovi totéž-ne že bych ho chtěla trápit, ale protože jsem byla přesvědčená, že nápoj, který jsem mu připravila-je zdravý.

Dnes už vím, že ovocné a zeleninové šťávy působí blahodárně na náš organismus.Je v nich velké množství vitaminů, bioaktivních látek,stopových prvků a balastních látek.

Vím, že je bezpodmínečně nutné tyto šťávy připravovat jen z čerstvých a zdravých plodů.A pijeme nalačno,hned po vylisování,asi čtvrt hodiny před jídlem a pomalu po doušcích.Nijak neochucujeme.

A teď se podíváme:

                                         

Šťáva ze syrového zelí-pomáhá při revmatických onemocněních a vředech,dezinfikuje trávicí systém,posiluje nervy a zabraňuje stárnutí.

                                          

Červená řepa-zabraňuje vzniku nádorů,léčí nemoci krku, jater,reguluje látkovou výměnu.

                                         

Celer-má hojivé účinky,léčí zánětlivé procesy v ústní dutině a v trávicím systému.Pokud máte problémy se spaním,vypijte tuto šťávu asi dvacet minut před ulehnutím na lůžko.

                                         

Cibule-rozšiřuje cévy a díky tomu předchází skleroze.Ničí škodlivé kvasinky v organizmu.Šťávu můžete použít i při kašli, chrapotu a kataru průdušek.

Při zánětu průdušek se osvědčuje šťáva z jedné cibule smíchaná s polévkovou lžicí cukru-vzniklý roztok se užívá 3x denně v malých dávkách.

Při rýmě se dopručuje vkládat do nosu tamponky namočené v cibulové šťávě.

                                         

Petržel- léčí revmatické nemoci,nemoci kůže,záněty v krku,zeplšuje funkci žláz s vnitřní sekrecí.Používá se ale  JEN  PO LŽIČKÁCH. Při bronchitidách se míchá s mlékem v poměru 1:1.

                                   

Syrové brambory-pomáhá při nemocech žaludku a trávicího traktu,protože reguluje vysokou hladinu kyseliny v vžaludku a působí proti křečím.

                                             

Z česneku-jedno z nejlepších antibiotik,výborně dezinfikuje.Je vhodným prostředkem při oběhových a srdečních příznacích stáří,zvýšenému krevnímu tlaku,arterioskleroze.Příznivě působí na střevní floru a normalizuje poruchy trávení.

No a pak že to není zdravé.

online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one