online:

* ŽENÁM PRO KRÁSU

                                                                               

 

 

 Stres,úzkost a strach jsou největším nepřítelem ženy.

Jejich vlivem dochází k hormonální disharmonii,začíná postupné vypadávání vlasů a řídnutí kostí.Nehty slábnou,dělají se výraznější kruhy pod očima a pleť ztrácí svoji svěží barvu.

Málokterá žena ví,že za stav její pokožky je odpovědná strava,protože ta ovlivňuje tlusté střevo a jeho spolupracující orgán-plíce.

Ty pak mají vliv na pružnost a elasticitu kůže. Jestliže nám tyto orgány dobře pracují,můžeme tak předcházet tvorbě stryjí a praskání pokožky na hýždích a břiše.

Je nutné též pít dostatečné množství vody a bylinných čajů.

Nadbytek cukru,soli a živočišných tuků nadměrně zatěžují naše ledviny a ubírají na kráse.Nejen že náš organismus vadne,ale díky přemíře těchto potravin rychleji stárneme.

 

Tekutiny- pokud žena málo pije-neměla by ani chodit ke kosmetičce-jsou to vyhozené peníze.

Pocit žízně je u žen daleko nižší než u mužů,proto se ženy k pití musí aktivně nutit.Dodržujte zásadu-čím větší horko, tím řidší a kyselejší nápoj.neměl by obsahovat ani moc minerálů.

Víc než jedna minerálka denně se nedoporučuje.Nápoje s vyšším obsahem minerálů pijte asi 30  minut před krátkodobou fyzicky náročnou aktivitou.Zabráníte tím otoku kosterních svalů.

Po náročnějším pohybu je třeba pít co nejvíce v prvních 20 minutách.Vyměňte vodu s bublinkami za čirou přírodní vodu bez bublinek.Oxid uhličitý se v těle váže s vodou a vytváří kyselinu uhličitou,která zpomaluje odbourávání kyseliny mléčné,která vzniká v organismu po fyzické aktivitě.Právě ta způsobuje únavu a bolesti svalů.

Denní spotřeba tekutiny by měla být asi 35 ml a 1 kg tělesné hmotnosti.

Teplota nápoje v létě nemá být nižší než 10 stupňů.Ledový nápoj může organizmu způsobit termoregulační šok, při které se cévy stáhnou a ty však právě v létě musí být co nejvíc rozšířené,aby mohly odvádět teplo.

                                                                    

online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one