online:
Připadáte si v  začarovaném kruhu,ze kterého nevidíte východisko?Dejte svým obavám vale a nepovažujte běžné problémy za životní dramata.Snažte se přijímat to, co se kolem děje s nadhledem.

Naučit se pozitivnímu myšlení  a pracovat na sebeúctě je důležitým krokem k veselejšímu vnímání reality.

Tady je  několik tipů,jak mít ráda sama sebe.

1.Chovejte se sama k sobě jako k nejlepšímu příteli.Vycházejte sama se sebou v pohodě a uvidíte,jak se to odrazí v reakcích vašeho okolí.

Mluvím sama se sebou,jako bych hovořila s dítětem-zkuste to-laskavost sama k sobě nic nestojí.

2.Je ve Vás pocit,že jste někomu ublížila-slovem,nesplněným slibem?Nic si nevyčítejte-občas se prostě něco nepovede.Netahejte na zádech problém, nerušte svůj klid výčitkami.A pokud to jde-napravte problém omluvou.Pokud to nejde-je to pryč-nic s tím nenaděláš.

3.Nespokojujte se jen s tím, co život přináší.Nebojte se chtít víc,zkoušet nové a učit se.Ať v práci nebo v rodinném či milostném životě.Na házení flinty do žita je čas vždycky.

4.Pochvalte se za každou dobrou práci či myšlenku a chvalte se často a ze srdce. Kritizovala byste své dítě ,tak aby to bolelo? proč to děláte sobě?

5.Přestaňte se vymlouvat,že nemáte čas zajít s kamarádkou na skleničku nebo na kávu nebo do fitka nebo jen tak.Vždycky se čas najde a čas,strávený příjemně se počítá. Než být otrávená nad žehlením-jděte raději na procházku-pak bude líp.

6.Šaty dělají člověka.A nejde jen o vnější vzhled-to určitě víte-jde o to, jak se v nich cítíte vy.Pokud budete spokojená sama se sebou-odrazí se to i navenek.

Zkuste to-šířit úsměv a dobrou náladu je balzám na duši pro všechny kolem Vás.

online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one