online:

A jdeme na to-příprava

To se to řekne-jdeme na to.

Napřed malá inventura-víme,že magie funguje,víme že se musíme chránit,víme,co používat-ale nevíme kde.

A bez toho místa,kde budeme svoji magii provozovat- to nejde.Určitě bychom nekouzlily na náměstí plném lidí-potřebujeme ticho a klid a často i samotu, pokud nemáme " slet".

Určitě bychom nekouzlily mezi počítači-či jinými stroji-energetické pole by bylo rušeno a výsledky naší činnosti nevalné.

Tak tedy kde ?

Já tomu říkám čaromísto-mám tam svůj stoleček - někdo říká oltářík-na kterém je plno kamínků,peříček, miska na vodu,svíčky,milované sošky-například krásná sovička a plno dalších věcí,které " nutně " potřebuji.

Musíte ho hledat-v bytě,v domě,na chalupě-poznáte ho.Je vám tam dobře,klidno-cítíte se tam bezpečně- a to je důležité.A jestli takové místo najdete-udělejte si tam ze svých věcí příjemné prostředí.

Vyzdobte si ho,udělejte si takový svůj malý svět z drobností, které máte ráda.A nezpomeňte si toto místo nabít.

Jak? Stačí bílá svíčka- zapalte ji a představujte si, jak její záře zahaluje celé vaše čaromísto-jak ho osvětluje,prozařuje,jak v jejím ohni mizí všechno,co sem nepatří.Pak poděkujte ohni a svíčku sfoukněte.

Pokud budete dělat rituál v přírodě-na místě,které máte ráda-stačí mít sebou " raneček s pomůckami.

Tak tedy víme kde a opravdu - jdeme na to.

Než začneme provádět nějaký rituál-musíme věci, a pomůcky,které budeme při rituálu používat - očistit.Znám teorie magických zaklínadel,vzývání a dalších - pro mne zcela neužitečných postupů.Jsem zastáncem zdravého rozumu- nedělám rituály,abych byla zajímavá,záhadná a vzývání hodná.Dělám je proto, abych mohla čarovat,pracovat s energiemi-ne pro divadlo.

15.07.2007 09:00:26
ester.rea
online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one