online:
Svíčky zastupují při rituálu jednotlivé živly,které vyzýváme ke spolupráci-k pomoci.

Zapálení příslušné svíčky je prvním kouzelnickým krokem.Je důležité tedy vybrat správnou barvu,dát ji na správné místo a nechat ji vyhořet.Složení svíčky není důležité-důležitá je barva.

Svíčky mají ještě jeden prostý úkol-osvětlení oltáře.

Je vhodné umístit ji na pentagram-tedy pěticípou hvězdu-neboť je znakem bílé magie.

                                      

Říká se mu také hvězda mágů,pentakl atd.

Každý z cípů představuje jednu z pěti ran Kristových.

Satanisté používají obrácený tvar s hlavou mendeského kozla-což je znak černé magie.

Proto pozor začátečníci-dbejte zvýšeně na správnou polohu pentagramu- kdy jeden cíp musí směřovat k východu.

Při špatném umístění bychom mohli pokoušet černou magii.

V bílé magii je pentagram neviditelně zapisován / prstem, hůlkou,dýkou/ na dveře okna,aby chránil před nebezpečím a zapuzoval zlo.

Můžeme si ho vyrýt do dřeva nebo kovu,můžeme si ho zdobit stužkami, kameny-jak se zlíbí.nejjednodušší je namalovat ho tuží nebo uhlem na tvrdou podložku-třeba papír. 

Takot připravený pentagram očistíme / mentální cestou-myšlenkou,modlitbou/-můžeme ho používat při zasvěcování obřadních předmětů.

S jeho pomocí můžeme ovládat živly.

Svíčkami můžeme barevně i početně kombinovat.Svíčky se nikdy nezhasínají,pokud nedostanete přímý pokyn ke zhasnutí!!!!!

Hoří-li svíčky i po skončení rituálu,přesuneme je na bezpečné místo-kde nemohou nic zapálit.

Můžeme si sami vytvořit magickou svíčku ze suchého stonku divizny.Stonek namočíme v parafinu nebo vosku na výrobu svíček.

Pro milostnou magii je vhodné k barevné svíčce použít svíčku z včelího vosku a ještě horký vosk vytvarovat do podoby figurky ,kterou uchováváme po dobu 30 dnů tak, aby ji nikdo neviděl, případně jen ten, s kým rituál provádíte.

                                                                     

Barvy svíček.

Červená-

zdraví, energie,sexuální potence,odvaha,síla vůle,překonání strachu a lenosti.

Růžová-

láska náklonnost,romantický milostný vztah,duchovní bdělost a svěžest,léčení ducha,soudržnost.

Žlutá-

představivost, inteligence,tvořivost,síla mysli,důvěra,mírné donucování a přesvědčování,odhodlání k činu,přitažlivost,soustředění, inspirace,náhlé změny.

Oranžová-

přitahování dobrých věcí,změna osudu, oživení, naděje,povzbuzení,přizpůsobivost,náhlé změny,ovládání.

Zelená-

začátky, plodnost,obnova,oživení,hojnost,dobrá budoucnost,dobré vyhlídky,štědrost,peníze,bohatství úspěch,rovnováha,sňatek

Modrá-

moudrost,inspirace,pochopení,pravda,okultní moc,ochrana,dobré zdraví,štěstí,mír,rodinná pohoda,soudržnost,partnerský soulad,trpělivost.

Purpurová-

idealismus,oživení jasnovideckých a věšteckých schopností,pokrok, moudrost,ochrana,pocty,duchovní úspěch,divinace,duchovní spojení,ukončení smůly,odstranění zla.

Fuchsiově červená-

urychluje veškeré operace díky vysokofrenkvenčním vibracím,používá se pro duchovní léčbz,k vymítání,pálí se s jinými svíčkami,protože se používá spíše jako katalyzátor.

Hnědá-

barva finanční podpory,protože přitahuje peníze a finanční úspěch,soustředění,vyrovnanost,mimořádná vnímavost,intuice,studium,ovlivňování živlů země.

Indigová-

neutralizace magie jiného mága nebo čaroděje,meditace,zastavení pomluv,lží a nežádoucích soubojů-  POZOR - má vliv na karmu.

Zlatá-ale i světle žlutá-

povzbuzuje intuici,pochopení,divinaci, urychluje cestu ke štěstí,přitahuje vyšší vlivy,může přivolat sílu bohů,získání majetku,peněžní výhody.

Stříbrná i světle šedá-

značí vítězství a přibližuje k němu,znamená meditaci,pevnost,odstraňuje negativní sílypodporuje vývoj jasnovideckých schopností,přitahuje sílu bohyň.

Bílá-

duchovnost,čistota,důležité všeobecné schopnosti pro dobrý a úspěšný život,pravda,čistota ,upřímnost,úplnost,moc vyšší přírody.

Černá-

neshoda,odstraňování překážek,vázání negativních sil, ochrana,uvolnění,blokace přijímaných negativních myšlenkových postupů,odpuzování temné magie.

                               

online:
S TROCHOU NADHLEDU-Denní horoskopy
ANDĚLSKÉ KARTY-vylož si
Sedni si v klidu,klikni na obrázek-obrázky se mění samy,vnímej mantru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one